kurier

Zamów kuriera – wygodnie nadaj przesyłkę bez wychodzenia z domu

Zależy Ci na oszczędności czasu i pieniędzy? Musisz wysłać paczkę, ale nie chcesz brać na siebie dodatkowych obowiązków? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Po prostu zamów kuriera do domu, który odbierze przesyłkę i błyskawicznie dostarczy ją do odbiorcy. Zamawianie usług kurierskich to nic trudnego – wystarczy skorzystać z Managera Paczek InPost! Zawsze możesz też wybrać inny rodzaj przesyłki: po prostu udaj się do z pobliskich Paczkomatów dostępnych 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Za chwilę je rozwiejemy – koniecznie czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Zamów kuriera InPost do domu – dlaczego warto skorzystać z tej opcji?

Na co dzień żyjemy w biegu. Staramy się umiejętnie połączyć życie zawodowe z domowymi obowiązkami. Realizujemy mnóstwo zadań i nieustannie gdzieś się śpieszymy. Stanie w kolejkach i sztywne godziny otwarcia wielu firm przyprawiają nas o zawrót głowy – tracimy mnóstwo cennego czasu, co budzi frustrację. Wysyłanie paczekwcale nie musi być dla nas utrapieniem. Rynek transportowy szybko się zmienia i odpowiada na potrzeby swoich klientów. Nie tylko w Polsce, ale także w takich krajach, jak: Stany Zjednoczone, Australia, Austria, Rumunia, Słowacja, Wyspy Kanaryjskie, Mołdawia, Monako, Czad, Czarnogóra, Uganda Ukraina, Mozambik, Namibia, Bangladesz, Barbados, Botswana, Brazylia czy Burkina Faso. To, co jeszcze kilka lat temu było niemożliwe, dziś staje się rzeczywistością. Oferty firmy kurierskiej (InPost, DPD, DHL) muszą być idealnie dopracowane, żeby mogły stać się atrakcyjne dla współczesnych odbiorców. Przekonaj się, że zamówienie kurierapod wskazany adres zdecydowanie ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie, jeśli regularnie nadajesz paczkilub gdy po prostu czas Cię nagli. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych zalet tego rozwiązania:

 • niezwykle szybka dostawa –zależy Ci, żeby odbiorca nie musiał czekać kilka dni na dostarczenie przesyłki? Zamów doręczyciela, wówczas w większości przypadków od momentu nadania do jej dostarczenia paczki mija zaledwie jeden dzień roboczy;
 • bezpieczeństwo – możesz być pewien, że przesyłka trafi prosto do rąk adresata i zostanie przez niego odebrana. Nie będzie też w żaden sposób uszkodzona – należy tylko pamiętać, żeby odpowiednio ją przygotować i zabezpieczyć;
 • atrakcyjna cena –sądzisz, że zamówienie kurierawiąż się z dużym wydatkiem? Panuje przekonanie, że usługi firm kurierskichsą drogie, co nie ma nic wspólnego z prawdą. W obecnych czasach na rynku panuje bardzo duża konkurencja na tego typu usługi, a duża popularność robienia zakupów w sklepach internetowych wymusza na przewoźnikach optymalizację procesu doręczania produktów. Pamiętaj jednak, że ostateczny koszt przesyłki zależy głównie od jej wielkości oraz ewentualnych usług dodatkowych;
 • możliwość śledzenia paczki– nie chcesz zastanawiać się, czy dostarczanie idzie zgodnie z planem? Pamiętaj, że cały czas możesz monitorować, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Za opcję śledzenia nic dodatkowo nie zapłacisz;
 • data doręczenia przesłana na adres e mail lub sms-em – za pośrednictwem emaila lub sms dostaniesz informacje o planowanej dacie i godzinie dostarczenia paczki,
 • bezpłatny odbiór przy większej ilości paczek – jeśli musisz od razu nadać ich większą ilość, żaden problem! Zamówienie kurierado domu tym bardziej będzie dla Ciebie najwygodniejszym rozwiązaniem. Korzystając z usług InPost, nie poniesiesz kosztów związanych z odebraniem paczek –powinno być ich wówczas minimum 5 lub więcej.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości w kwestii wybranej firmy kurierskiej lub przesyłki, postaw na kontakt i zadawaj pytania. Nie ma znaczenia, czy chodzi o cennik, dane nadania, czy godziny otwarcia firmy. Płynna komunikacja z pewnością się opłaci i pozwoli uniknąć ewentualnych niedomówień – nie tylko w sprawie przesyłki.

Jak zamówić kuriera? To nic trudnego!

Nie musisz nigdzie dzwonić i wysyłać wiadomości na adres e mail, żeby zamówić usługę kurierską. Byłoby to dodatkową stratą czasu i energii. Z InPost jest o wiele łatwiej! Wystarczy skorzystać z Managera Paczek. Zaloguj się w systemie i wybierz opcję wysyłki paczkiza pośrednictwem kuriera, następnie wprowadź odpowiednie dane. Zostanie wygenerowana etykieta, którą wydrukujesz i nakleisz w widocznym miejscu na przesyłce. Od razu możesz też dokonać płatności. Pamiętaj, żeby odpowiednio przygotować paczkę – szczególnie jeśli znajdują się w niej przedmioty bardziej podatne na zarysowania i uszkodzenia. Mocne, sztywne pudełko, folia bąbelkowa lub inne materiały ochronne sprawi, że przesyłka będzie bezpieczna. W samochodzie kurierakażdego dnia znajduje się wiele przesyłek o rozmaitych gabarytach. Choć dokłada on wszelkich starań, aby dostarczyć każdą paczkęw nienaruszonym stanie, podczas transportu paczkisą narażone na możliwość poobijania. Nic się jednak nie stanie, gdy przyłożymy się do procesu pakowania i dostosujemy rozmiar kartonu do wielkości zawartości przesyłki.

Zamów kuriera Polska – sprawdź dokładnie podany adres doręczenia przesyłki

Kiedy decydujesz się na korzystanie z niezawodnych usług kurierskich, możesz być pewien, że Twoja paczka błyskawicznie i bezproblemowo znajdzie się w rękach odbiorcy. Wyjątkiem będzie jednak sytuacja, w której dane adresowe okażą się niepoprawne. To niestety nadal często się zdarza i komplikuje pracę kurierów. Podczas przygotowywania przesyłki, zwróć uwagę, czy na pewno wszystkie dane są aktualne, dwa razy sprawdź poprawność numeru telefonu oraz numeru budynku. Błędy związane z adresem i danymi kontaktowymi są częstym powodem wszelkich opóźnień w doręczeniu – zdecydowanie wolisz ich uniknąć, co doskonale rozumiemy! Dlatego też warto pamiętać, aby podać też dane nadawcy, wtedy możemy zweryfikować zgodność wcześniejszych informacji.

Zamów kuriera do domu lub… Skorzystaj z Paczkomatu, kiedy tylko chcesz!

Chcesz zamówić kuriera? Usługa od drzwi do drzwi to bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie – kurierodbiera naszą przesyłkę i o nic więcej nie musimy się martwić. Jednak nie zawsze praca lub tryb życia pozwala nam oczekiwać na doręczyciela. Czasem zdarza się przecież, że cały dzień nie ma nas w domu. Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepiej wybierz Paczkomat! Te nowoczesne, innowacyjne urządzenia do samodzielnego nadawania i odbierania przesyłek zrewolucjonizowały Polskę! Znajdziesz je w pobliżu supermarketów, stacji benzynowych, czy centrów handlowych. Przy okazji robienia zakupów i załatwiania innych, codziennych spraw, komfortowo nadasz paczkę – co każdej porze dnia i nocy! Paczkomaty są czynne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, więc nie ma obawy, że utkniesz w długich kolejkach lub że nie zdążysz nadać przesyłkipo pracy.

Korzystanie z Paczkomatów jest tak samo łatwe, jak zamawianie kuriera

Podchodzisz z rezerwą do nowoczesnych technologii? To prawda, że obecnie świat i Polska zmienia się niezwykle szybko, więc trudno za nim nadążyć. Warto jednak przyglądać się innowacyjnym rozwiązaniom, dzięki którym możemy zoptymalizować codzienne funkcjonowanie i ułatwić sobie życie. Odbieranie oraz nadawanie paczek za pomocą Paczkomatów nie jest trudnym zadaniem i zajmie Ci najwyżej kilka minut. Rozważ dwa poniższe sposoby:

 • nadaj paczkę przez Internet – odwiedź stronę: inpost.pl/SzybkieNadania, uzupełnij krótki formularz z niezbędnymi danymi potrzebnymi do zrealizowania usługi i wygodnie zapłać online. Dostaniesz etykietę na swoją paczkę. Umieść ją w widocznym miejscu na właściwie przygotowanej i zabezpieczonej przesyłce. Udaj się do Paczkomatu, na ekranie maszyny wybierz odpowiednie opcje, zeskanuj etykietę, włóż paczkę do skrytki, zamknij drzwiczki i gotowe
 • nadaj przesyłkę bezpośrednio w Paczkomacie – nie musisz korzystać z Internetu, żeby wysłać paczkę. Możesz od razu wybrać się do dowolnego urządzenia InPost. Na ekranie wybierz opcję nadania bezpośrednio w Paczkomacie. Podaj gabaryt, numer telefonu, e-mail odbiorcy i nadawcy oraz adres docelowego Paczkomatu. Zapłać w maszynie kartą lub Blikiem i umieść przesyłkęw skrytce, która otworzy się automatycznie po dokonaniu płatności – to wszystko!

Zamów kuriera Polska – nadawaj paczki na własnych zasadach

Wysyłasz dużą ilość przesyłek w ciągu miesiąca? Nie chcesz, żeby proces nadawania zabierał Ci zbyt dużo czasu? W takim razie opcja zamówienia kuriera, który odbierze wszystkie paczki, będzie idealnym rozwiązaniem. Nie musisz wychodzić z domu i pamiętać o konkretnych godzinach otwarcia placówek pocztowych. Jeśli jednak oczekiwanie na kuriera, z jakiś powodów byłoby dla Ciebie kłopotliwe, postaw na Paczkomaty. Udaj się do najbliżej zlokalizowanej maszyny o dowolnej porze dnia i wygodnie nadaj przesyłki. Miej jednak na uwadze, że jeśli decydujesz się na nadanie przy pomocy urządzenia InPost, paczka musi mieć określone wymiary:

 • gabaryt A– maksymalne wymiary 8 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg,
 • gabaryt B– maksymalne wymiary 19 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg,
 • gabaryt C– maksymalne wymiary 41 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg.

Zawsze kieruj się powyższymi wymiarami, ponieważ dzięki temu nigdy nie będziesz mieć kłopotów z nadaniem przesyłki w Paczkomacie. Jeśli nie ma szansy, żeby Twoja paczkazmieściła się w skrytce, po prostu zamów kuriera. Czasem zdarza się, że musimy wysłać przedmioty o niestandardowym kształcie lub rozmiarze. Z tego powodu zapakowanie ich w kartony o tradycyjnych wymiarach okaże się niemożliwe. Nic jednak straconego! W takiej sytuacji zdaj się na kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę i bezpiecznie dostarczy ją na miejsce. Dostosuj usługi kurierskie do własnych potrzeb i upodobań! Zawsze szukaj rozwiązania, które będzie dla Ciebie najbardziej optymalne – nie tylko pod względem finansowym, ale także pod względem wygody oraz oszczędności czasu.

Wysyłanie paczki kurierem – czy coś może pójść nie tak?

Zamawianie usług kurierskich to z pewnością jedna z najbezpieczniejszych opcji wysyłania przesyłek. Żadna profesjonalna i rzetelna firmanie pozwala sobie na zgubienie paczkibądź dostarczenie jej pod niewłaściwy adres. Poza tym cały czas masz możliwość monitorowania, na jakim etapie realizacji jest usługa. Nie ma się więc o co martwić! Skup się jedynie na właściwym zabezpieczeniu przesyłkii uprzedź kuriera, jeśli w paczce znajdują się przedmioty delikatne lub bardziej podatne na uszkodzenia. Będzie on wówczas bardziej ostrożny. Solidne opakowanie wraz z materiałami zabezpieczającymi to zdecydowanie klucz do sukcesu. Zadbaj też, żeby zawartość paczki nie przemieszczała się w środku. Na koniec sprawdź, czy wszystkie dane odbiorcy są prawidłowe. Jeśli wszystko się zgadza, zamów kurieralub udaj się do najbliższego Paczkomatu. W InPoststawiamy nie tylko na szybkość wykonania usługi, ale także na pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo. Możesz na nas liczyć – kontakt z klientem jest dla nas najważniejszy niezależnie od godziny! Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby wyróżniać się niezawodnością, co pozwoliło nam uplasować się na pozycję lidera, jeśli chodzi o rynek usługkurierskich.